PIK FIZ

Prestiżowe Inwestycje Krakowskie Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (PIK FIZ)

jest funduszem sprofilowanym na inwestycje w nieruchomości o charakterze butikowym, działającym w obrębie terytorialnym miasta Krakowa.

www.prestizoweinwestycjekrakowskie.pl

Wyselekcjonowane przez Fundusz kamienice, w oparciu o kryterium atrakcyjnej lokalizacji w centrum Krakowa w prestiżowych dzielnicach miasta, poddawane są rewitalizacji i rozbudowie, skutkiem których przywracany jest miniony blask historycznych kamienic.

Poza renowacją, ze środków Funduszu, powstają również tak zwane budynki plomby, wpisujące się swym charakterem w oryginalne tło architektoniczne.

PIK FIZ prowadzi działalność inwestycyjną w ramach towarzystwa funduszy inwestycyjnych TFI Forum S.A., sprawującym nadzór nad działalnością Funduszu w ramach przepisów ustawy o funduszach inwestycyjnych.

Nadzór ten daje gwarancję inwestowania przez Fundusz środków w nieruchomości tylko i wyłącznie o uregulowanym stanie prawnym, jak i transparentności wszelkich procesów związanych z działalnością Funduszu.

Dzięki poczynionym nakładom Fundusz oferuje swoim nabywcom wyjątkowe apartamenty, łączące zarówno niezwykłą lokalizację, jak i wysoki standard wykończenia połączony z pieczołowitą starannością o detale w toku dokonywanej renowacji.

© portfel inwestycyjny. wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie: cape morris