Apartamenty

Wawrzyńca 21

Woj. Małopolskie

Miasto Kraków

Adres Wawrzyńca 21

powrót

Opis inwestycji

Apartamentowiec przy ul. Wawrzyńca 21 to inwestycja realizowana na terenie położonym pomiędzy ulicami Wawrzyńca i Podgórską w Krakowie.

Front budynku będzie skierowany na południe, w stronę Wisły i Starego Podgórza, co pozwoli na maksymalne doświetlenie mieszkań. Z okien wyższych pięter będzie się rozciągał widok na zakole Wisły z kładką Bernatka, oraz na zabytkową część Starego Podgórza. Budynek będzie się składał z sześciu mieszkalnych kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej, gdzie zlokalizowany będzie garaż z miejscami postojowymi. W nieruchomości będą znajdować się dwie klatki schodowe
z nowoczesnymi windami. Do apartamentów na parterze przynależeć będą ogródki do wyłącznego korzystania przez ich właścicieli, a mieszkania wyższych kondygnacji będą mieć balkony i tarasy. Budynek będzie ogrodzony i podłączony do miejskiej sieci ogrzewania MPEC. Wszystkie apartamenty oferowane są w stanie surowym – deweloperskim do własnej aranżacji. Części wspólne nieruchomości będą wykończone w wysokim standardzie przy użyciu najlepszych materiałów i najnowszych technologii.

Przejdź do inwestycji

© portfel inwestycyjny. wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie: cape morris