Apartamenty

Środkowa 13

Woj. Mazowieckie

Miasto Warszawa

Adres Środkowa 13

powrót

Opis inwestycji

Ulica Środkowa 13 to adres z historią. Zabytkowa kamienica, zlokalizowana jest w samym sercu Starej Pragi na najstarszej ulicy tej dzielnicy, o której pisano już w 1792 roku.

Głównym zakresem prac jest rewitalizacja kamienicy i to w kwartale miasta, który magistrat uznał za swój priorytet jeśli chodzi o przywrócenie mu należnego blasku. Odnawiana pod okiem Konserwatora, zabytkowa kamienica dostanie zastrzyk nowoczesności w postaci dobudowanych dwóch pięter. Miłośnicy budynków z duszą, znajdą tu odnowione w wysokim standardzie klatki schodowe i części wspólne. Bez obaw mogą też tu zamieszkać zwolennicy mieszkań na wyższych kondygnacjach, gdyż budynek zostanie wyposażony w windę.

Obiekt znajduje się przy typowo mieszkaniowej znanej i spokojnej ulicy, w niewielkiej odległości od tętniących życiem arterii warszawskiej Pragi. Bezpośrednia bliskość metra Wileńska i stacji PKP Wileńska, a przede wszystkim w bezpośrednim sąsiedztwo stacji metra Szwedzka (planowane oddanie do użytkowania 2017r.) czynią tę lokalizację niezwykle interesującą.

Mieszkania o metrażach od 30 do 70 m2 zostaną dostosowane funkcjonalnie do najnowszych trendów i wymagań nabywców, z zachowaniem swoistego charakteru właściwego dla staromiejskiej zabudowy. Na parterze budynku przewidziane zostały lokale usługowe, zaś rewitalizowane patio stanie się miejscem zabaw dla dzieci i sąsiedzkich spotkań.

Przejdź do inwestycji

© portfel inwestycyjny. wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie: cape morris