Apartamenty

Czapskich 1

Woj. Małopolskie

Miasto Kraków

Adres Czapskich 1

powrót

Opis inwestycji

Tuż obok krakowskich Plant i Uniwersytetu Jagiellońskiego, na rogu ul. Czapskich i Placu Generała Sikorskiego położony jest wyjątkowy budynek powstały w 1892 r.

Jego piękna fasada z klasycznymi rzeźbieniami wyraźnie odcina się od tła sąsiednich nieruchomości. Elewacja z czerwonej cegły pozostaje w idealnej harmonii z klasycznymi kamiennymi elementami geometrycznymi i rzeźbiarskimi. Kamienicę otacza bujna zieleń.

Z okien budynku roztacza się widok na rozległy ogród Klasztoru Braci Kapucynów. Dzięki niemu mieszkańcy zapomną, że znajdują się w ścisłym centrum miasta, kilkaset metrów od Rynku Głównego. Renowacja nieruchomości toczyła się pod nadzorem renomowanego Biura Projektów Lewicki Łatak od 1 września 2013 r.

Odnowiona została elewacja budynku i wymieniono wszystkie okna. Następnie odrestaurowano wnętrze budynku i jego podwórze. Wymienione zostały wszystkie instalacje, piony kanalizacyjne, usprawnione są przewody kominowe i wentylacyjne.

Apartamenty o powierzchniach od 21 do 135 metrów kwadratowych są wyposażone w wykonane na zamówienie drzwi wejściowe i dwufunkcyjne kotły gazowe.

Na parterze budynku znajdują się trzy lokale użytkowe.

Przejdź do inwestycji

© portfel inwestycyjny. wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie: cape morris